גיא מורדוך,

,Regional Vice President APAC,

Amdocs

 

ניהול פרוייקטים

תחום ניהול הפרויקטים, מציב לפתחן של חברות מגוון אתגרים ומחייב אותן להקצאה לא מבוטלת של משאבים. היום יותר מבעבר, מרכז סביבו תחום ניהול הפרויקטים תשומת לב וכן תשומות רבות.

 

בבואנו להבטיח תוצאה עסקית רצויה, אנחנו נותנים את הדעת לכל מגוון המשתנים בתהליך וביניהם: קיום הרציונאל העסקי, מדדי איכות, Time-to-Market, הקצאת משאבים פנים-ארגוניים, תכנון ותקצוב הפרויקט, גדלו, היקפו ונגזרות הנובעות מניהולו בפועל.

 

זה עשור ויותר שאנחנו מנחים ארגונים בכל העולם ומובילים אותם להצלחה בפרויקטים מורכבים, פרויקטים בעלי פוטנציאל עיסקי ממשי לצד סיכונים לחוסן הארגון. אנחנו מטמיעים שיטות ניהול מתקדמות ומוכחות בכך מסייעים ללקוחות שלנו להגדיר תהליכים, לייצר מהלכים ולהקים מערכים, מהם ניתן להפיק את התוצרים העסקיים הרצויים.

 

הניסיון שלנו מוכיח כי ניהול פרויקטים ממוקד ערך הוא המפתח לשיפור הביצועים והעלאת הערך הכולל של הארגון. כן הוא מסייע לעמוד ביתר קלות בלוחות זמנים ובתקני איכות מחמירים, להגיע מהר יותר לשוק עם מוצרים חדשים ואף לצמצם הקצאת משאבים ומקורות לפרויקט.

 

סיומו המוצלח של פרויקט, אינו בגדר מועד סיום המשימה שלנו: אנחנו ב- ,Signifer מוודאים מעבר לכל ספק שהידע והשיטה הועברו במלואם לארגון, באופן שהצלחתו מובטחת גם בפרויקטים הבאים.

 

לחץ כאן על מנת לקרוא עוד על פרויקטים שלנו.

Site built and Designed by Studio Roy Doron 

Signifer Copyright  © 2001-2012