עודד גונדה, Vice President, Network Security Products, CheckPoint

מה מייחד אותנו

היכולת שלנו להביא לידי ביטוי את הערך המוסף הייחודי של הלקוח, היא זו המייחדת אותנו ואת התהליך שאנחנו מובילים.

החזון שלנו פשוט: על התהליך להוביל לשיפור משמעותי ומתמשך בביצועי הלקוח, באמצעות שורה של משתנים:

 

o מיקוד בהגדלת ערך לטווח ארוך
בין אם אנחנו עובדים עם יחידה עסקית מסוימת בין אם בוחנים תהליך ארגוני, המטרה שלנו תמיד, היא להגדיל את הערך הכולל של הארגון. בעידן בו תהליכי שינוי וחדשנות מתקדמים בקצב מהיר, אנחנו מסייעים למנהלים להוביל את ארגוניהם מתוך ראייה ארוכת טווח.

 

o שקיפות
בכל פרויקט בו אנחנו מעורבים, אנחנו מכוונים לשיפור הביצועים לטווח ארוך ולכן שמים דגש מיוחד על העברת המידע. בראייתנו, המשימה שלנו הושלמה רק לאחר שהלקוחות שלנו רכשו את הידע, הכלים והמיומנויות וביכולתם להשתמש בהם לתועלתם לאורך זמן.

 

o פתרונות המותאמים לארגון שלך
פתרון אחד אינו מתאים לכל. לכן, אנחנו עובדים ביחד עם הלקוחות שלנו ומתאימים להם פתרונות ייחודיים. לצורך כך, מקימה Signifer צוותי משימה העובדים ביחד עם הלקוחות שלנו, באתרי הלקוח, עד להשגת האפקט הנדרש.

 

o נכונות להוביל שינוי
המשימה שלנו היא לאפשר את השינוי.

גורמים רבים מונעים שינוי בארגון ואנחנו כאן בכדי לשאול את השאלות הקשות ולקרוא תיגר על תפיסות העולם ותבניות המחשבה הרווחות. התורה שלנו היא מכוונת מטרה ושינוי ומבטיחה שהשינוי אכן יתרחש.

 

o מעלים את הרף

חברה אשר שמה לה למטרה להצטיין, חייבת להציג ביצועים יוצאי-דופן. אנחנו מובילים את הלקוחות שלנו אל מעל ומעבר לביצועי השוק ומפתחים ביחד עימם שיטות להשגת ביצועים ורווחיות יוצאים מן הכלל.

 

o תוצאות מבוססות תהליך
מחויבות לתוצאות הינה יותר מאשר צירוף מילים עבורנו ביחד עם כל לקוח אנחנו מגדירים יעדים ומטרות מדידים אותם יש להשיג בתהליך וממנו.
לאחר עשור ויותר שאנחנו שותפים לדרכן של חברות בהשגת מצוינות ורווחיות, אנחנו נכונים לקשור את התגמול שלנו בתוצאות התהליך.

Site built and Designed by Studio Roy Doron 

Signifer Copyright  © 2001-2012