אלון שגיא, Director Service Operations, Applied Materials

החברה

מאז הוקמה בשנת 2001, מתמחה Signifer ביצירת ערך עבור חברות וארגונים. ביחד עם הלקוחות שלנו, אנחנו מייצרים ומתאימים להם פתרונות ניהוליים ייחודיים, המשביחים שיטות עבודה ומשפרים ביצועים עסקיים.

מזה עשור ויותר אנחנו שותפים לדרכן של חברות מקומיות וגלובאליות ומובילים אותן ואת הביצועים שלהן למצוינות בזמנים של חוסר וודאות, תשואה הולכת ופוחתת, תנודתיות גבוהה של שווקים וחדשנות מואצת.

 

הניסיון שלנו מוכיח כי הפתרונות המובילים לתוצאות הטובות ביותר, הם אלה הנובעים מהחברה פנימה. לכן, אנחנו עובדים ביחד עם הלקוחות שלנו, בכל רמות הניהול בארגון.

אנחנו מנתחים את האתגרים העומדים לפתחו של הארגון ומתאימים לו את הכלים והתהליכים, אותם מטמיעים ביחד עם הלקוח בארגונו.

התהליך הפנים ארגוני והמיומנויות שנרכשו בתהליך, מבטיחים כי הלקוחות שלנו ישמרו ואף ישפרו ביצועיהם לאורך זמן.

 

הנבחרת של Signifer מורכבת ממקצוענים אשר שימשו בתפקידי ניהול בכירים במגוון חברות וארגונים טרם חברו אלינו. עושר המיומנויות והכישורים המקצועיים שלהם, מעצימים את יכולתנו להתוות דרך ולגבש פתרונות מעשיים העונים על אתגרים עסקיים אמיתיים.

 

ב- Signifer מודדים את הביצועים על בסיס קבוע. המדידות מוכיחות, שהתוצאות שהשגנו ברוב הפרויקטים אותם הובלנו, עלו אל מעל ומעבר ליעדים שהצבנו ביחד עם הלקוחות שלנו בתחילת הדרך.

 

אנחנו שותפים לדרכן ולהצלחתן של חברות רבות וידועות, בתחומי ההי-טק והקלין-טק, חברות מתחומי הפיננסים, ההנדסה האזרחית ומתעשיות מוצרי הצריכה.
סייענו להן ליצור יתרון תחרותי משמעותי וכן לייצר תהליך שישמר לאורך זמן את היותן מובילות בתחומן.

Site built and Designed by Studio Roy Doron 

Signifer Copyright  © 2001-2012